Hovedmeny

Styret

Styret i Norsk toglederforening består av leder, nestleder, kasserer, leder sikkerhetskomiteen, samt den tillitsvalgte fra hver lokalavdeling.

 

Bård Johnsen : leder

Bård Johnsen

leder

post@togleder.no +47 414 76 086

Fredrik Smeby : nestleder

Fredrik Smeby

nestleder

fredrik@togleder.no +47 417 65 353

Kristin Sørløkken : Leder av sikkerhetskomiteen

Kristin Sørløkken

Leder av sikkerhetskomiteen

kristin.sorlokken@banenor.no

Ann-Cathrin Engeskaug Evensen : kasserer

Ann-Cathrin Engeskaug Evensen

kasserer

Ann-Cathrin.Engeskaug.Evensen@banenor.no +47 957 42 246

Marius Kjærvik : informasjonssekretær

Marius Kjærvik

informasjonssekretær

mwk@togleder.no +47 948 93 502

Olav Stolpnes : Styremedlem og tillitsvalgt Trondheim

Olav Stolpnes

Styremedlem og tillitsvalgt Trondheim

olsto@banenor.no

Knut Røshol : styremedlem og tillitsvalgt Hamar

Knut Røshol

styremedlem og tillitsvalgt Hamar

knut@togleder.no +47 907 21 248

Trine Cecilie Solskogen : styremedlem og tillitsvalgt Drammen

Trine Cecilie Solskogen

styremedlem og tillitsvalgt Drammen

Trine.Cecilie.Solskogen@banenor.no +47 404 53 623

Eva Kathrine Heggberget : styremedlem og tillitsvalgt Kristiansand

Eva Kathrine Heggberget

styremedlem og tillitsvalgt Kristiansand

Eva.Kathrine.Heggberget@banenor.no

Hugo Eliassen : styremedlem og tillitsvalgt Bergen

Hugo Eliassen

styremedlem og tillitsvalgt Bergen

hugo.espen.eliassen@banenor.no

Ørn Gaute Fjeld : styremedlem og tillitsvalgt Oslo

Ørn Gaute Fjeld

styremedlem og tillitsvalgt Oslo

Orn.Gaute.Fjeld@banenor.no