Hovedmeny

Styret

Styret i Norsk toglederforening består av leder, nestleder, kasserer, leder sikkerhetskomiteen, samt den tillitsvalgte fra hver lokalavdeling.

 

Jens Heiberg : leder

Jens Heiberg

leder

post@togleder.no +47 938 49 871

Fredrik Smeby : nestleder

Fredrik Smeby

nestleder

fredrik@togleder.no +47 417 65 353

Ann-Cathrin Engeskaug Evensen : kasserer

Ann-Cathrin Engeskaug Evensen

kasserer

Ann-Cathrin.Engeskaug.Evensen@banenor.no +47 957 42 246

Bård Johnsen : styremedlem og leder sikkerhetskomiteen

Bård Johnsen

styremedlem og leder sikkerhetskomiteen

bard@togleder.no +47 414 76 086

Marius Kjærvik : informasjonssekretær

Marius Kjærvik

informasjonssekretær

mwk@togleder.no +47 948 93 502

Ørn Gaute Fjeld : styremedlem og tillitsvalgt Oslo

Ørn Gaute Fjeld

styremedlem og tillitsvalgt Oslo

Orn.Gaute.Fjeld@banenor.no

Knut Røshol : styremedlem og tillitsvalgt Hamar

Knut Røshol

styremedlem og tillitsvalgt Hamar

knut@togleder.no +47 907 21 248

Øyvind Bottilsrud : styremedlem og tillitsvalgt Drammen

Øyvind Bottilsrud

styremedlem og tillitsvalgt Drammen

oyvind@togleder.no +47 917 46 320

Jarle Akselberg : styremedlem og tillitsvalgt Bergen

Jarle Akselberg

styremedlem og tillitsvalgt Bergen

jarle@togleder.no +47 994 99 273

Torleif Haugteig : styremedlem og tillitsvalgt Trondheim

Torleif Haugteig

styremedlem og tillitsvalgt Trondheim

torleif@togleder.no +47 934 33 027